ALSOP 2 – Podrobnosti

Detailní popis sklípku ALSOP 2

Sklep:

Ve sklepní části sklípku se nachází vinný kvelbený sklípek a degustační místnost s pozezením.

Přízemí:

V přízemní části najdete velkou místnost která slouží k posezení. Nachází se zde krb, jídelní stůl a lavice pro 8 osob a také pohodlná křesla k relaxaci. Částí otevřeného prostoru je také zcela zařízena kuchyň. V přízemí je také oddělená toaleta s umyvadlem a pračkou, které je hostům k dispozici. Kuchyň je moderně zařízena troubou, ledničkou, mikrovlnou troubou, toustovačem, veškerým náčiním, skleničkami, talířky atd.

První patro:

V prvním patře jsou tři ložnice. Dvě třílůžkové apartmá s koupelnou a jenda dvoulůžková ložnice s koupelnou na chodbě. Koupelny jsou zařízeny toaletou, umývadlem a sprchovým koutem. Každá ložnice má postele, polštáře, peřiny, povlečení, ručníky, deky, police na ukladaní vecí, noční stolek, lampičku. Každá ložnice má žaluzie a v létě síť proti hmyzu. Dvě ložnice v tomto patře mají balkónové dveře a přístup na dvorek / terasu zadní vstup do sklípku.

Dvorek / Terasa:

Sklípek má dvorek, terasu a parkoviště pro jedno auto. (Druhé auto je možno zaparkovat před sklípkem). Na dvorek je možno vstoupit z kuchyně a nebo ze dvou ložnic na provnim poschodí. Na dvorku se také nachází stříška na kola. Na terase je zahradní nabytek k posezení.